
Hp 16w64utaba Amd A4 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD0340TKS |
| Model Number | 16W64UTABA |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $50.00
-65%$50.00
$17.50Hp 16w64utaba Amd A4 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD0340TKS |
| Model Number | 16W64UTABA |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD0340TKS |
| Model Number | 16W64UTABA |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










