Hp 17-by2053cl Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 5CG0412QXW |
| Model Number | 17-BY2053CL |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $181.99
-65%$181.99
$63.70Hp 17-by2053cl Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 5CG0412QXW |
| Model Number | 17-BY2053CL |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 5CG0412QXW |
| Model Number | 17-BY2053CL |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










