
Hp 17-by3613dx Intel Core I5 - 10th Generation 128 Gb 256 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CG02285JS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 17-BY3613DX |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $158.89
-65%$158.89
$55.61Hp 17-by3613dx Intel Core I5 - 10th Generation 128 Gb 256 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CG02285JS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 17-BY3613DX |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CG02285JS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 17-BY3613DX |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition










