
Hp 17-cn0001tg Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | 17-CN0001TG |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CG4175RR0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 17-cn0001tg Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | 17-CN0001TG |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CG4175RR0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Model Number | 17-CN0001TG |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CG4175RR0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










