
Hp 17-cn0xxx Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Serial# | 5CG436IP2D |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 17-CN0XXX |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Hp 17-cn0xxx Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Serial# | 5CG436IP2D |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 17-CN0XXX |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CG436IP2D |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 17-CN0XXX |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










