
Hp 17-cn3034wm Intel Core I3 - 13th Generation 32 Gb 1 Tb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17-CN3034WM |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | 5CG33762S6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Hp 17-cn3034wm Intel Core I3 - 13th Generation 32 Gb 1 Tb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17-CN3034WM |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | 5CG33762S6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17-CN3034WM |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | 5CG33762S6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










