
Hp 17-cn3123nr Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17-CN3123NR |
| Serial# | 1H95281Z67 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Hp 17-cn3123nr Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17-CN3123NR |
| Serial# | 1H95281Z67 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17-CN3123NR |
| Serial# | 1H95281Z67 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition










