Hp 17-cn3610ds Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 1 Tb Blue Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 17-CN3610DS |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Serial# | SCG341655J |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Screen size (inches) | 17 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
$91.00
Original: $259.99
-65%Hp 17-cn3610ds Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 1 Tb Blue Laptop—
$259.99
$91.00Hp 17-cn3610ds Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 1 Tb Blue Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 17-CN3610DS |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Serial# | SCG341655J |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Screen size (inches) | 17 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 17-CN3610DS |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Serial# | SCG341655J |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Screen size (inches) | 17 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |










