Hp 17-cn4033cl Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4212CNV |
| Color | SILVER |
| Model Number | 17-CN4033CL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Hp 17-cn4033cl Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4212CNV |
| Color | SILVER |
| Model Number | 17-CN4033CL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4212CNV |
| Color | SILVER |
| Model Number | 17-CN4033CL |
Condition
Excellent, pre-owned condition










