
Hp 18-5110 Amd E1 4 Gb 500 Gb Black Desktop
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 4CE44000MF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 18-5110 |
| Processor Type | AMD E1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $100.99
-65%$100.99
$35.35Hp 18-5110 Amd E1 4 Gb 500 Gb Black Desktop
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 4CE44000MF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 18-5110 |
| Processor Type | AMD E1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 4CE44000MF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 18-5110 |
| Processor Type | AMD E1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










