
Hp 2000-2b19wm Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | SCX5C3241D95 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 2000-2B19WM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| 10 KEY |
| OPTICAL DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$71.75
Original: $204.99
-65%Hp 2000-2b19wm Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Blue Laptop—
$204.99
$71.75Hp 2000-2b19wm Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | SCX5C3241D95 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 2000-2B19WM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| 10 KEY |
| OPTICAL DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | SCX5C3241D95 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 2000-2B19WM |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| 10 KEY |
| OPTICAL DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










