
Hp 255 G10 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 1H85070BYR |
| Model Number | 255 G10 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Hp 255 G10 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 1H85070BYR |
| Model Number | 255 G10 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 1H85070BYR |
| Model Number | 255 G10 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










