Hp 255g7 Amd A10 8 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | CND1032ZJ2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 255G7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 255g7 Amd A10 8 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | CND1032ZJ2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 255G7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | CND1032ZJ2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 255G7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










