
Hp 584037-001 Intel Core 2 Quad 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 00196-156-611-480 |
| Color | BLACK |
| Model Number | 584037-001 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Hp 584037-001 Intel Core 2 Quad 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 00196-156-611-480 |
| Color | BLACK |
| Model Number | 584037-001 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CORE 2 QUAD |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 00196-156-611-480 |
| Color | BLACK |
| Model Number | 584037-001 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










