
Hp 8260ngw Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 8260NGW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG6316K6G |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Hp 8260ngw Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 8260NGW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG6316K6G |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 8260NGW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG6316K6G |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










