
Hp 956ongw Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Model Number | 956ONGW |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD320CLV9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Hp 956ongw Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Model Number | 956ONGW |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD320CLV9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 956ONGW |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD320CLV9 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










