
Hp A743dc5df Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | A743DC5DF |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H85280X33 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
Original: $200.99
-65%$200.99
$70.35Hp A743dc5df Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | A743DC5DF |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H85280X33 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | A743DC5DF |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 16 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H85280X33 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CASE / BAG |










