
Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | AX200NGW |
| Serial# | 5CG0430YZS |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $144.99
-65%$144.99
$50.75Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | AX200NGW |
| Serial# | 5CG0430YZS |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | AX200NGW |
| Serial# | 5CG0430YZS |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |










