Hp Ax200ngw Intel Core I9 - 8th Generation 32 Gb 900 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i9 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG9276M8C |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | AX200NGW |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $289.99
-65%$289.99
$101.50Hp Ax200ngw Intel Core I9 - 8th Generation 32 Gb 900 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i9 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG9276M8C |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | AX200NGW |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i9 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG9276M8C |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | AX200NGW |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |










