
Hp Ax211ngw Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CD4507CMZ |
| Model Number | AX211NGW |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Ax211ngw Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CD4507CMZ |
| Model Number | AX211NGW |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD4507CMZ |
| Model Number | AX211NGW |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition










