Hp Elitebook 830 G8 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CG30901ZZ |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | ELITEBOOK 830 G8 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Elitebook 830 G8 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CG30901ZZ |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | ELITEBOOK 830 G8 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CG30901ZZ |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | ELITEBOOK 830 G8 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition










