
Hp Elitebook X360 1030 G4 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 5CD0159XN |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | ELITEBOOK X360 1030 G4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
Original: $210.00
-65%$210.00
$73.50Hp Elitebook X360 1030 G4 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 5CD0159XN |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | ELITEBOOK X360 1030 G4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 5CD0159XN |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | ELITEBOOK X360 1030 G4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |










