
Hp Hp2000 Amd A4 4 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A4 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | HP2000 |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
Original: $104.99
-65%$104.99
$36.75Hp Hp2000 Amd A4 4 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A4 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | HP2000 |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A4 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | HP2000 |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |










