
Hp Hp255g10 Amd Ryzen 7 32 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Model Number | HP255G10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD502C9QL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Hp Hp255g10 Amd Ryzen 7 32 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Model Number | HP255G10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD502C9QL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | HP255G10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD502C9QL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










