
Hp Hsn-i26c Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HSN-I26C |
| Serial# | 2TK02505WJ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp Hsn-i26c Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HSN-I26C |
| Serial# | 2TK02505WJ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HSN-I26C |
| Serial# | 2TK02505WJ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










