
Hp Model 14-db0045wm Amd A4 4 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Serial# | SCD939DNL6 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | MODEL 14-DB0045WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $120.99
-65%$120.99
$42.35Hp Model 14-db0045wm Amd A4 4 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Serial# | SCD939DNL6 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | MODEL 14-DB0045WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Serial# | SCD939DNL6 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | MODEL 14-DB0045WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










