
Hp Mt7921 Intel Celeron 1 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | MT7921 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD4504V5C |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Hp Mt7921 Intel Celeron 1 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | MT7921 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD4504V5C |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | MT7921 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD4504V5C |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










