
Hp Mt7921 Intel Celeron G3900 1 Gb Less Than 16 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON G3900 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | 5CD450DQPQ |
| Model Number | MT7921 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Hp Mt7921 Intel Celeron G3900 1 Gb Less Than 16 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON G3900 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | 5CD450DQPQ |
| Model Number | MT7921 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON G3900 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | 5CD450DQPQ |
| Model Number | MT7921 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










