
Hp Omni Book X Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | OMNI BOOK X |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | WVY588W6C |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Hp Omni Book X Amd Ryzen 5 Pro 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | OMNI BOOK X |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | WVY588W6C |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | OMNI BOOK X |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | WVY588W6C |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |










