
Hp P755s5320 Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | P755S5320 |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | XB345416K |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Hp P755s5320 Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | P755S5320 |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | XB345416K |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | P755S5320 |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | XB345416K |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










