
Hp Probook 460 511 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD4407QSP |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | PROBOOK 460 511 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $324.99
-65%$324.99
$113.75Hp Probook 460 511 Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD4407QSP |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | PROBOOK 460 511 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD4407QSP |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | PROBOOK 460 511 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |










