
Hp Qcfna785 Qualcomm Snapdragon 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | QCFNA785 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | VN255000HY |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $449.99
-65%$449.99
$157.50Hp Qcfna785 Qualcomm Snapdragon 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | QCFNA785 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | VN255000HY |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | QCFNA785 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | VN255000HY |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition










