
Hp Qcnfa344a Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb White Laptop
| Serial# | SCD9483GR4 |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | QCNFA344A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Qcnfa344a Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb White Laptop
| Serial# | SCD9483GR4 |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | QCNFA344A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | SCD9483GR4 |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | QCNFA344A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition










