Hp Rlt8188ee Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 5CD7272RGV |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RLT8188EE |
Condition
Good, pre-owned condition
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Hp Rlt8188ee Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 5CD7272RGV |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RLT8188EE |
Condition
Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 5CD7272RGV |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RLT8188EE |
Condition
Good, pre-owned condition










