Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Purple Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PURPLE |
| Model Number | RTL8822BE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CDB402YNG |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Purple Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PURPLE |
| Model Number | RTL8822BE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CDB402YNG |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PURPLE |
| Model Number | RTL8822BE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CDB402YNG |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |










