
Hp Rtl8822ce Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 9 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 213966000219 |
| Model Number | RTL8822CE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Rtl8822ce Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 9 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 213966000219 |
| Model Number | RTL8822CE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 9 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 213966000219 |
| Model Number | RTL8822CE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition










