
Hp Rtl8822ce Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp Rtl8822ce Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition










