
Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | RTL8822CE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $125.00
-65%$125.00
$43.75Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | RTL8822CE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | RTL8822CE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |










