
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8852BE |
| Serial# | 5CD337DL6H |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $160.99
-65%$160.99
$56.35Hp Rtl8852be Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8852BE |
| Serial# | 5CD337DL6H |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8852BE |
| Serial# | 5CD337DL6H |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










