
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Beige / Tan Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H8549271H |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Color | BEIGE / TAN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Beige / Tan Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H8549271H |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Color | BEIGE / TAN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H8549271H |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Color | BEIGE / TAN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |










