
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 2nd Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG33765VG |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 2nd Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG33765VG |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG33765VG |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |










