
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H85352580 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H85352580 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H85352580 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RTL8852BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition










