
Hp Rtl8852be Intel Itanium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8852BE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H85103002 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp Rtl8852be Intel Itanium 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8852BE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H85103002 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8852BE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H85103002 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










