Hp Rtl8852be Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95480P1P |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp Rtl8852be Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95480P1P |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95480P1P |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










