
Hp Tg01 Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb Black Desktop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TG01 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2MO123368D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Hp Tg01 Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb Black Desktop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TG01 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2MO123368D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TG01 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2MO123368D |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










