
Hp Tpc-i053-22 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb White Desktop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | TPC-I053-22 |
| Serial# | 8CQ40500GL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $112.99
-65%$112.99
$39.55Hp Tpc-i053-22 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb White Desktop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | TPC-I053-22 |
| Serial# | 8CQ40500GL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | TPC-I053-22 |
| Serial# | 8CQ40500GL |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










