
Hp Tpn-q151 Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | SC05222090 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | TPN-Q151 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $50.99
-65%$50.99
$17.85Hp Tpn-q151 Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | SC05222090 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | TPN-Q151 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | SC05222090 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | TPN-Q151 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










