Hp Tpn-q221 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | TPN-Q221 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Hp Tpn-q221 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | TPN-Q221 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | TPN-Q221 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |










