
Hp Tpn-q258 Amd A10 2 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Model Number | TPN-Q258 |
| Serial# | 5CD2426NYV |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Tpn-q258 Amd A10 2 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Model Number | TPN-Q258 |
| Serial# | 5CD2426NYV |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Model Number | TPN-Q258 |
| Serial# | 5CD2426NYV |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










