
Hp Tpn1142 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | TPN1142 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H95481D2Y |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Hp Tpn1142 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | TPN1142 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H95481D2Y |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | TPN1142 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H95481D2Y |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










